- 20%

Youth Lab – Blemish Dots

(6 përshtypje mbi produktin)

392 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Blemish Dots

Ngjitëse transparente, që zvogëlojnë aknet dhe pikat e zeza, qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën e irrituar edhe poshtë make up-it.

Pakoja përmban 32 ngjitëse me një përdorim, në dy madhësi, që synojnë të zvogëlojnë çdo imperfeksion individualisht, ndërsa veprimi i tyre i përqendruar nuk lejon acarim ose tharje në zonën e aplikuar. Ato janë transparente dhe aplikohen në mënyrë të përkryer në lëkurë, gjë që i bën ato ideale për tu aplikuar poshtë make up-it ë gjatë ditës dhe / ose natës, për trajtim dhe mbrojtje.

 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben, pa alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Përqendrohuni tek zona e lokalizuar me akne dhe shtypni lehtë. Lëreni ngjitësen për të paktën 8 orë. Pastroni zonën dhe përsëriteni nëse është e nevojshme, duke përdorur një ngjitëse të re.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Patch

Sasia

32

Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Salicylic Acid, 1,2-Hexanediol, Phellodendron Amurense Bark Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sciadopitys Verticillata Root Extract, Canavalia Gladiata Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Glycerin, Kochia Scoparia Fruit Extract

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  117%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Youth Lab – Blemish Dots
 • MEGI E. (blerës i verifikuar)

  Basic dots.
  Qetesojne aknet per 8 ore.

 • Anxhela M. (blerës i verifikuar)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Iljada B.

  Super

 • Iljada B.

  Rekomanduar 10/10

 • Elona B. (blerës i verifikuar)

  Just perfect ? brenda shume pak oresh aknet jane te perthara

 • Debora H. (blerës i verifikuar)

  Super 👌

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART