- 20%

Youth Lab – Blemish Dots

(7 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 490 Lekë.Current price is: 392 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Blemish Dots

Ngjitëse transparente, që zvogëlojnë aknet dhe pikat e zeza, qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën e irrituar edhe poshtë make up-it.

Pakoja përmban 32 ngjitëse me një përdorim, në dy madhësi, që synojnë të zvogëlojnë çdo imperfeksion individualisht, ndërsa veprimi i tyre i përqendruar nuk lejon acarim ose tharje në zonën e aplikuar. Ato janë transparente dhe aplikohen në mënyrë të përkryer në lëkurë, gjë që i bën ato ideale për tu aplikuar poshtë make up-it ë gjatë ditës dhe / ose natës, për trajtim dhe mbrojtje.

 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben, pa alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Përqendrohuni tek zona e lokalizuar me akne dhe shtypni lehtë. Lëreni ngjitësen për të paktën 8 orë. Pastroni zonën dhe përsëriteni nëse është e nevojshme, duke përdorur një ngjitëse të re.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Patch

Sasia

32

Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Salicylic Acid, 1,2-Hexanediol, Phellodendron Amurense Bark Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sciadopitys Verticillata Root Extract, Canavalia Gladiata Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Glycerin, Kochia Scoparia Fruit Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
7 përshtypje për Youth Lab – Blemish Dots
 • MEGI E. (blerës i verifikuar)

  Basic dots.
  Qetesojne aknet per 8 ore.

 • Anxhela M. (blerës i verifikuar)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Iljada B.

  Super

 • Iljada B.

  Rekomanduar 10/10

 • Elona B. (blerës i verifikuar)

  Just perfect ? brenda shume pak oresh aknet jane te perthara

 • Debora H. (blerës i verifikuar)

  Super 👌

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART