- 20%

Youth Lab – Xhel pastrues (lëkura mikse-të yndryshme)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,210 Lekë.Current price is: 1,768 Lekë.

(Pore Refine Cleanser – Combination to Oily skin)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Xhel efektiv me funksion pastrimin e thellë i cili heq make up, papastërtitë dhe yndyrën e tepërt. Formulë e pasur me grimca Kopër, Zink, Magnezium dhe Maganez që rregullojnë sebumin pa e dehidratuar lëkurën. Cocoglucoside-t pastrojnë butësisht lëkurën pa e irrituar atë, ndërkohë që Sodium PCA dhe Urea hidratojnë, parandalojnë humbjen e hidratimit transepidermal dhe stimulojnë rigjenerimin e lëkurës. Për lëkurë të lodhur, te yndyrshme, me inflamacione dhe acarime sezonale.

Përbërësit

 • Pastrues nga Amoniacide – heqin papastërtitë pa e dehidratuar lëkurën.
 • Oligoelement si Cu, Mn, Zn – rregullojnë sebumin dhe yndyrën e tepërt
 • Cocoglucoside – ka efekt të fuqishëm hidratues ndaj qetëson irritimet
 • Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea dhe Fructose – hidratojnë, parandalojnë humbjen e ujit transepidermal dhe nxisin rigjenerimin e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Masazho një sasi të vogël mbi fytyrë, qafë dhe dekolte, me veprime rrethore, në mëngjes dhe në darkë. Shpëlaje me ujë të vakët.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Xhel pastrues (lëkura mikse-të yndryshme)
 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  E lehte te jep butesi e pasterti ne lekura te yndyrshme

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART