Zbritje

La Roche Posay – Ujë termal

(11 përshtypje mbi produktin)

984 Lekë1,464 Lekë

Thermal Spring Water

Në dy sasi: 150 dhe 300ml.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Ujë termal

Për të gjitha tipet e lëkurës. Lëmon dhe zbut lëkurën e ndjeshme.Uji termal La Roche-Posay është një bashkim i  kripërave minerale, elementëve gjurmë dhe selenit, me veti antioksiduese, anti-irrituese, qetësuese dhe zbutëse. Këto virtyte të përbërësve aktivë janë demonstruar shkencërisht.Ideal për përdorim të përditshëm,përdoret për të zbutur dhe lëmuar lëkurën sensitive, jep rehati dhe rifreskon lëkurën pas pastrimit, hidraton dhe freskon lëkurën në kohë të ngrohtë. Gjithashtu mund të përdoret për heqjen e makijazhit.

Uji Termal La Roche Posay mund të përdoret në vend të një toniku si pjesë e pastrimit rutinë. Mund të përdoret si një alternative për freskimin dhe hidratimin e lëkurës në jetën e përditshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Ndërkohë që jeni duke e sprucuar mbajeni sprain 20 cm larg fytyrës dhe mbyllni sytë. Lëreni të depërtojë për 2-3 min. Hiqeni pjesën e tepërt me një garzë. Uji është gjithashtu i përshtatshëm edhe për trupin.

0/5 (0 Reviews)

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml, 300ml

Aqua/Ujë

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  109%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
11 përshtypje për La Roche Posay – Ujë termal
 • Iljona K. (blerës i verifikuar)

  Uji termal me i mire ne treg ❤️

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  Nje nga ujerat termal me te mire,zevendeson fare mire tonikun ne rutine

 • Livia R. (blerës i verifikuar)

  Eshte nje dashuri qe se ndroj me asnje tjt ???

 • Ana M. (blerës i verifikuar)

  Uji termal me i mire qe kam provuar?

 • Gerta K. (blerës i verifikuar)

  Është një produkt shumë i mirë

 • Fatjola M. (blerës i verifikuar)

  Hera e pare qe e provoj. Eshte super??
  E perdor per te freskuar fytyren, si tonik apo dhe si fiksues make up. Deri tani me pelqen shume dhe do ta ri blej ne formatin e madh ☺️

 • Miranda D.

  Per ne dimer e perdor si tonik, ne vere si hidratues shtese ??

 • Denisa S. (blerës i verifikuar)

  Nje nga produktet e preferuara te veres! Super i mire!

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Kto jane produkte qe skan nevoje per fjale . Edhe uji thermal duhet te jete nje must ne rutinen .

 • Alda K. (blerës i verifikuar)

  Eshte super e perdor per vete dhe gocen eshte shpetim ne kete vap??

 • .

  Ka efekt edhe efekt ndricues, shume i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART