- 10%

Youth Lab – Balance Mattifying Cream

2,691 Lekë 2,990 Lekë

Hidratues për lëkurë mikse – të yndyrshme

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Formulë hidratuese jo e yndyrshme e cila ruan dhe mbron nivelet e hidratimit në lëkurë, duke rregulluar sebumin dhe duke minimizuar poret e zmadhuara për fytyrat mikse, të yndyrshme ose me tendencë akneike.

Rezultat i kombinimit të Kompleksit Balancues Liposonik të yndyrësR, një kompleks aktiv rregullues, me Oligopeptidet dhe Acidin Hialuronik, ofrojnë balancën e nevojshme mes hidratimit dhe sekretimit të yndyrës së shëndetshme. Për më shumë, Zinku ofron mbrojtje me veprimet e tij Anti inflamatore dhe Anti bakteriale ndërkohë që Acidi Glycyrrhetic zbut irritimet në lëkurat me tendencë akneike.

Përbërësit

 • Kompleks Balancues Sebumi Liposonik®, nga Wild Yam, Jamball, Zink & Acid Azelaik balancon epidermën dhe ofron balancën e nevojshme midis hidratimit dhe nivelit të shëndetshem të yndyrës.
 • Acid Glicirrhetic qetëson irritimet
 • Trimetil Glycine (aminoacid natyral), Acid Hialuronik dhe Vitamin F hidratojnë dhe mbrojnë, duke restauruar barrierën e epidermës.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose në darkë, përhap një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit. Shmang konturin rreth syve.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Balance Mattifying Cream”

LART

×