- 20%

Youth Lab – Peptides Spring Hydra-Gel (2 copë)

(5 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 590 Lekë.Current price is: 472 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Peptides Spring Hydra-Gel

Maskë për sytë Peptides Spring Hydra-Gel për sytë një  nga produktet Bestseller të  Youth Lab vjen tani e disponueshme në paketimin monodozë.

Patches për sytë Peptides Spring Hydra Gel Hydra Gel janë të përbërë nga materiali inovativ hidraxhel që prek në mënyrë të përsosur lëkurën, për ristrukturimin total të zonës së syrit në vetëm 20 minuta!

Një “Burim Peptidik” i vërtetë, që ripërtërin vijat e holla dhe rrudhat dhe rrathët e errët ndërkohë që hidraton dhe qetëson lëkurën e dehidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.

Paketimi përmban 2 copë hidra-xhel patches që i bën ato idealë për tu marrë kudo, madje edhe gjatë largimeve tuaja të fundjavës.

Tstuar dermatologjikisht. Pa paraben, gluten, silikon, vaj parafinë, fenoksietanol.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosini në lëkurën e pastruar në zonën poshtë secilit sy. Lërini të veprojnë për 20-30 minuta. Hiqni patch-in xhelatinoz dhe butësisht shtypni produktin e tepërt me gishtat tuaj derisa të thithet plotësisht nga lëkura. Çdo patch është për një përdorim.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

2

Water, Glycerin, Carrageenan, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Allantoin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Arginine, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Potassium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Calcium Lactate, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Calcium Chloride, Chromium Oxide Greens, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Chlorphenesin, Disodium EDTΑ

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Youth Lab – Peptides Spring Hydra-Gel (2 copë)
 • Iljada B.

  Ofron hidratim shume te mire per zonen e syve.

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Super hidratuese per zonen e syve, i zhduk rrathet e zinje si me magji :)

 • Iljada B.

  Patches me te mire qe kam provuar

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Ofrojn super hidratim per zonen e syve

 • Kejsi S.

  Super! Cdo produkt youth lab
  Sh efikas. Nder patches
  me te mira😍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART