Zbritje

Youth Lab – Lip Plump

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 990 Lekë.Current price is: 792 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Lip Plump

Kujdesi i menjëhershëm zbutës dhe ushqyes, ndërsa tonifikon volumin natyral, për buzë më të plota dhe me formë të mirë.

Ristrukturon buzët, zbut linjat e holla, përmirëson dhe tonifikon menjëherë volumin e buzëve, duke çliruar nga irritimet dhe duke mbrojtur ndaj fotoplakjes.

Aromë dhe ngjyrë e lehtë për një rezultat natyral në buzë.

I testuar dermatologjikisht. Formulë pa parabene, gluten, petrokimike, silikon, dyll, sheqer dhe filtra kimikë UV.

Përbërësit aktivë

 • Teknologjia Ultra Filling Spheres, me mikrosfera të acidit hialuronik, që “mbushin” menjëherë rrudhat, ofron elasticitet dhe hidratim afatgjatë.
 • Kompleksi ftohës AC MVS – kompleks jamballi dhe limoni me fosfolipide, që “mbush” buzët, duke rritur prodhimin e kolagjenit
 • Ekstrakt i mikroalgave Haematococcus Pluvialis, antioksidant, i pasur me astaksantinë, mbron nga rrezatimi UV.
 • Ekstrakt i manjolës, që lehtëson dehidratimin dhe skuqjen.
 • Vaji i ullirit dhe gjalpi shea që ofrojnë ushqim të menjëhershëm në vetëm 2 ditë, për buzë të lëmuara, të hidratuara dhe të buta

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko shtresë të bollshme, sa herë ta keni të nevojshme gjatë ditës.

Info. Shtesë

Firma

Youth Lab

Ngjyra

Nude, Cherry Brown, Coral Pink

Nuanca

Cherry Brown, Coral Pink, Nude

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

10ml

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Boron Nitride, C20-24 Alkyl Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Unsaponifiables, Lauryl Alcohol, Amorphophallus Konjac Root Powder, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Rosinate, Glyceryl Oleate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Leaf Extract, Glucomannan, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Haematococcus Pluvialis Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Magnolia Grandiflora (Magnolia) Bark Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Trihydroxystearin, Parfum, Limonene, CI 15850, CI 15985.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Youth Lab – Lip Plump
 • Iljada B.

  Te kishte dhe spf do ishte ideale

 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART