- 20%

Youth Lab – Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches (monodose)

472 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches

Patches të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën tuaj nën sy, duke synuar reduktimin e shenjave të plakjes, si: rrathët e errët, rrudhat, linjat e holla dhe ndihmojnë në reduktimin e fryrjes tek sytë.

Ky hidroxhel funksionon në vetëm 20 minuta për të rivendosur një pamje më të shndritshme,  të lëmuar dhe rinore te syve të lodhur dhe të paprekur për një pamje të ndritshme, që në herën e parë!

Një paketim praktik monodoze në mënyrë që t’i mbani lehtësisht kudo… edhe në udhëtimet tuaja të shkurtra!

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.
 • I testuar dermatologjikisht – pa paraben dhe gluten.
 • I përshtatshëm për veganët.
 • Rrathë të errët
 • Fryrje dhe ënjtje
 • Toni i pabarabartë i lëkurës
 • Rrudhat
 • Humbja e elasticitetit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën poshtë secilit sy. Lëreni për 20-30 minuta. Hiqni njollat dhe prekni butësisht produktin e tepërt me gishta derisa të përthithet plotësisht.

Aplikojeni çdo ditë si trajtim mujor ose sa herë të jetë e nevojshme. Çdo patch është vetëm për një përdorim.

 

 

Firma

Youth Lab

Mosha

20+

Forma

Patch

Sasia

1

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (5ppm), Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Arbutin, Niacinamide (1.75ppm), Calcium Pantothenate (0.75ppm), Sodium Ascorbyl Phosphate (0.35ppm), Tocopheryl Acetate (0.175ppm), Pyridoxine Hci (0.175ppm), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Ascorbic Acid (0.5ppm), Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Xanthan Gum, Allantoin, Gellan Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cellulose Gum, Carrageenan, Potassium Chloride, Hydroxyacetophenone, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Ci 77492, Ci 77491

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches (monodose)”

LART