Saforelle – Pastrues Intim

1,200 Lekë

(Gentle Cleansing Care)

Përshkrimi i Produktit

Higjenë intime dhe e trupit: zbut dhe mbron lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar

Saforelle Gentle Cleansing Care është e formuluar për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar. Veprimi i saj pastrues zbut kruarjet dhe diskomfortin.
Formula e saj e pasur me lipide dhe me një pH alkalin respekton balancën natyrale të lëkurës dhe e bën perfekte për përdorim të përditshëm.

Gjinekologët kanë rekomanduar Saforelle, produktin lider për higjenën intime, prej më shumë se 20 vjetësh.

Pa sapun, pa paraben, pa agjentë ngjyrues, pa fenoksietanol.
E testuar klinikisht nga gjinekologet dhe dermatologet.

Udhëzime mbi përdorimin

Saforelle Gentle Cleansing Care mund të përdoret si një sapun i lëngshëm. Shkumojeni dhe shplajeni mirë. Mund të përdoret një ose dy herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Saforelle

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Saforelle – Pastrues Intim”

LART