Saforelle – Intimate Soothing Cream

1,200 Lekë

Kremi qetësues intim për femra Saforelle,qetëson menjëherë acarimin dhe ndjesitë e irritimit në zonën intime.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Saforelle – Intimate Soothing Cream

Kremi qetësues intim për femra Saforelle është i pasuruar me burdock, një bimë aziatike, e njohur për vetitë e saj zbutëse dhe qetësuese dhe allantoin e cila qetëson menjëherë acarimin dhe ndjesitë e irritimit në zonën intime.

Kremi qetëson gjithashtu zonën intime pas procesit të depilimit.

 • Lëkura juaj do të jetë e mbrojtur dhe e hidratuar.
 • Tolerancë e shkëlqyer gjinekologjike dhe dermatologjike.
 • Përshtatet dhe për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara.
 • Formulë tepër e përshtatshme për zonën intime.
 • Pa aromë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni dy herë në ditë pas një rutine higjienike ose në çdo kohë të ditës. Masazhojeni derisa kremi të përthithet plotësisht.

I përshtatshëm për gratë shtatzëna.

Fëmijët mbi 5 vjeç, mund ta përdorin një herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Saforelle

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin, Paraffinum liquidum, PEG-6 Stearate, Panthenol, Apricot Kernel Oil PEG-6 Esthers, Pentylene glycol, Glycol Stearate, PEG-32 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Integrifolia seed oil, Glyceryl caprylate/caprate, Piroctone olamine, Tocopheryl acetate, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Dextran sulphate, Sodium hydroxide, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Aloe barbadensis leaf juice, Arctium lappa root extract, Citric acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Saforelle – Intimate Soothing Cream”

LART