- 20%

Bionike – Triderm Intimate larës intim freskues (pH 5,5)

Original price was: 1,150 Lekë.Current price is: 920 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Larës intim me efekt freskues për meshkujt dhe femrat.

Me një pH pak acid, është i indikuar për higjenën intime të mashkullit dhe femrës. Me bazë surfaktantë jo-agresivë, kryen një veprim efektiv higjienik dhe deodorant, pa sulmuar strukturën delikate të mukozave të jashtme dhe duke respektuar ekosistemin vaginal. Jep një efekt të freskët të menjëhershëm dhe të zgjatur, falë përzierjes speciale të agjentëve freskues.

Përmban

 • Mentolo dhe Mentil Laktat: përzierje e përbërësve aktivë aktivë që japin një efekt të freskët të menjëhershëm dhe të gjatë. Ofron një ndjenjë të qëndrueshme mirëqenieje.
 • Ujë i distiluar Mente: me veti delikate hidratuese dhe freskuese.
 • Agjent deodorant/anti-erë: kundërvepron bakteret që shkaktojnë erë dhe kryen një veprim të këndshëm deodorant.

I testuar për Nikel. Pa konservantë. Pa gluten. Pa parfum.

Firma

Bionike

Linja

Triderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Aqua (water), sodium myreth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, mentha piperita leaf water (mentha piperita (peppermint) leaf water), glycerin, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, dimethyl phenylbutanol, hydrolyzed rice bran protein, caprylyl glycol, glycol distearate, menthol, PEG-7 glyceryl cocoate, menthyl lactate, pentylene glycol, allantoin, bisabolol, polyquaternium-10, sodium lauroyl glutamate, lactic acid, ethylhexylglycerin, trisodium ethylenediamine, parfum (fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. However, we invite you to refer to the ingredients on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Triderm Intimate larës intim freskues (pH 5,5)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART