Përshkrimi i Produktit

Denk – Magnes Active

Magnezi është një lëndë ushqyese vitale që është e përfshirë në shumë procese të ndryshme metabolike. Minerali mbështet funksionimin normal të muskujve, kockave dhe nervave dhe ndihmon në zvogëlimin e lodhjes. Meqenëse trupi nuk mund të prodhojë vetë magnez, një furnizim i mjaftueshëm nëpërmjet ushqimit është shumë i rëndësishëm. Kërkesa ditore e magnezit lehtë mund të mbulohet me një bustinë që hidhet direkt në gojë të magnezit aktiv Denk.

Udhëzime mbi përdorimin

Një herë në ditë, vendoseni përmbajtjen e një bustine direkt në gojë dhe lëreni që të tretet ngadalë.

Firma

Denk Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR
Magnesium300 mg80
DDR - Doza Ditore Referencë, mg - miligram
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Denk – Magnes Active”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART