- 10%

Nuxe – Reve de miel Xhel larës për fytyrën

(2 përshtypje mbi produktin)

1,800 Lekë 2,000 Lekë

(Gel Nettoyant et Démaquillant Visage Rêve de Miel ®)

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të thata dhe të ndjeshme
Xhel pastrues dhe demakijues me efikasitet të trefishtë rilipidues, qetësues dhe riparues. Falë bazës larëse të butë nga lule dielli respekton filmin hidrolipidik. Aplikohet në mëngjes dhe/ose mbrëmje mbi lëkurë të lagur, shkumohet dhe shplahet.

Rezultati: Lëkurë e pastruar dhe e demakijuar në mënyrë perfekte pa u tharë.

Firma

Nuxe

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Linja

Reve de Miel

Sasia

200ml

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Nuxe – Reve de miel Xhel larës për fytyrën
 • Avatar

  Anonymous


  Shume i mire si lares. Lekura nuk thahet dhe nuk terhiqet.

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Nje nga laresit me te mire per fytyra te ndjeshme dhe shume te thata. Lekura nuk terhiqet fare pas larjes.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×