Vidermina – Solucion pastrues për higjenën intime (pH 3,8)

1,030 Lekë

(Dermocleanser for intimate hygiene)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Solucion pastrues me pH acid (3.8) me veti mbrojtëse dhe higjenizuese, e indikuar për higjenën intime të përditshme.
Respekton pH e lëkurës dhe mukozës së ndjeshme pa e dobësuar shtresën hidrolipidike të epidermës. Përmban ekstrakt Equisetum, Acid Laktik dhe është e pasur me Acid Hialuronik me veprim hidratant, për të ofruar komfort maksimal.

Pa SLES dhe SLS, pa sapun, pa paraben, i testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht, i testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

pH 3.8

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vidermina

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vidermina – Solucion pastrues për higjenën intime (pH 3,8)”

LART