- 5%

ESI – Cranberry Cyst (bustinë), suplement diuretik me boronicë

Original price was: 1,540 Lekë.Current price is: 1,463 Lekë.

Suplement diuretik me boronicë, ndihmon shëndetin e traktit urinar.

Përshkrimi i Produktit

Suplement diuretik me boronicë, ndihmon shëndetin e traktit urinar.

Ky suplement ka në përbërjen e tij ekstrakte të bimëve të ndryshme si: boronicë, bearberry, goldenrod dhe çaj jeshil. Ekstraktet e Boronicës dhe Ortosifonit nxisin aktivitetin e traktit urinar dhe bën të mundur largimin e sasive të tepërta të lëngjeve të trupit. Edhe përbërësit e tjerë mbështesin funksionet e traktit urinar.

Produkt 100% bimor dhe pa gluten.

Përdorimi
1 bustinë të tretur në ujë në ditë mbas ushqimit; Për një efekt më të fuqishëm, konsumoni 2-3 bustina në ditë.

Kujdes
Mbaj larg fëmijëve nën 3 vjeç!
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Suplementet nuk duhen konsideruar si zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme!
Përdorimi i tepërt mund të sjellë efekt laksativ!
Ky produkt nuk duhet përdor gjatë shtatzanisë apo gjatë ushqyerjes me gji!

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

16

Ingredients by daily dose
Cranberry tit. dry extract 30%133.5 mg
Hydroglyceric Rod of gold extr. 100 mg
Hydroglyceric Green Tea extr. 100 mg
Hydroglyceric Bearberry tit. dry extract 20%100 mg

Components
Cranberry
Goldenrod
Green Tea
Bearberry

It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Gluten

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Cranberry Cyst (bustinë), suplement diuretik me boronicë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART