- 20%

Avene – Locion pastrues dhe demakjazhues

1,600 Lekë 2,000 Lekë

Lotion Micellaire

In stock

Përshkrimi i Produktit

Avene – Locion pastrues dhe demakjazhues

Locion micellar që pastron dhe heq makijazhin me një gjest të vetëm nga fytyra, sytë dhe buzët. Është ideale për lëkurat e ndjeshme.

Ky locion micellar përmban një formulë me veprim të dyfishtë falë fuqisë për heqjen e makijazhit dhe veprimit hidratues. Ofron një pastrim optimal të lëkurës falë agjentëve pastrues shumë të butë që kapin papastërtitë pa e tharë lëkurën tuaj.

 • I pasur me Ujë Termal Avene, me veti natyrale zbutëse.
 • I formuluar pa paraben, pa alkool.
 • Hipoalergjik. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me pambuk në fytyrë, sy dhe buzë. Nuk është e nevojshme të shplahet.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Pentylene Glycol. Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides. Cetrimonium Bromide. Disodium Edta. Fragrance (Parfum). Peg-40. Hydrogenated Castor Oil. Sclerotium Gum. Sodium Chloride

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Locion pastrues dhe demakjazhues”

LART

×