Uriage – GYN-Phy Intimate Hygiene Refreshing Cleansing Gel

1,550 Lekë

Kategoritë: , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – GYN-Phy Intimate Hygiene Refreshing Cleansing Gel

GYN-PHY pastron butësisht, garanton efektivitet anti-irritim dhe ruan ekuilibrin natyror të florës intime. Ky produkt është formuluar posaçërisht për higjienën e përditshme të mukozave intime. Kompleksi pastrues Glyco-Gyn (gliko-esteret dhe gliko-flavonoidët e Edelweiss) ofron veprim pastrues të butë pa shkaktuar thatësi. Acidi laktik dhe kompleksi i tij pastrues inovativ, ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit natyror të florës intime. pH fiziologjik e përforcon këtë veprim.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • GLYCO-GYN complex
 • Acid Laktik
 • Pa sapun
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën mbikëqyrje gjinekologjike

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo ditë, një ose dy herë në ditë. Shkumojeni me ujë dhe më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Peg-80 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Coco-Glucoside, Lactic Acid, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum (Fragrance), Magnesium Laureth-8 Sulfate, Glycol Distearate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Dmdm Hydantoin, Glyceryl Oleate, Magnesium Oleth Sulfate, Piroctone Olamine, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – GYN-Phy Intimate Hygiene Refreshing Cleansing Gel”

LART