Salt of the Earth – Ocean & Coconut Natural Refillable Roll-On Deodorant

1,190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Ocean & Coconut Natural Refillable Roll-On Deodorant

Salt of the Earth Ocean & Coconut Natural Refillable Roll-On Deodorant përmban aroma oqeanike të përziera lëhtesisht me aromat e  pjeprit, agrumeve dhe kokosit. Ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga aomat e pakëndshme te trupit dhe përmban përbërës 100% natyralë, duke përfshirë AloeVera e cila i jep një efekt qetësues.

Benefitet e produktit

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • 100% përbërës natyral
 • Prodhuar ne UK
 • Përdoret mbi 6 vjec

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lekurë të pastër dhe të thatë.

 

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Roll-on

Sasia

75ml

Aqua, Potassium Alum, Triethyl Citrate, Sodium Lactate, Magnesium
Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Decyl Glucoside,
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annuus
(Sunflower) Seed Oil**, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Xylityl
Sesquicaprylate, Magnesium Hydroxide, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Anisate, Phytic Acid, *Limonene, *Linalool, *Citronellol,
*Citral, *Geraniol, *Amyl Cinnamal, *Benzyl Salicylate, *Coumarin. *From
natural essential oils and botanical extracts. **Organically grown

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Ocean & Coconut Natural Refillable Roll-On Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART