Rilastil – Xerolact xhel larës

Xhel larës, i përshtatshëm më së miri për pastrimin e përditshëm të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë.

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Xerolact xhel larës

Xhel delikat larës, me pH fiziologjik (5.5), i përshtatshëm më së miri për pastrimin e përditshëm të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë të prirur për skuqje, deskuamim, kruajtje dhe acarim. Formula e pasuruar me Laktat natriumi, ADN natriumi dhe Shea Butter, pastron lëkurën pa e varfëruar filmin hidro-lipidik të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Alikojeni në fytyrë, shkumojeni dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

qua (Water) · Sodium Lauroyl Sarcosinate · Cocamidopropyl Betaine · Disodium Cocoamphodiacetate · Sodium Chloride · PEG-75 Shea Butter Glycerides · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Caprylyl Glycol · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Lactic Acid · Sodium Lactate · Sodium DNA · Quaternium-80 · Propylene Glycol · Ethylhexylglycerin · Chlorphenesin · Disodium EDTA · Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Xerolact xhel larës”

LART