- 30%

Rilastil – Xerolact Cleansing Oil

1,743 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Xerolact Olio Detergente

Larësi vajor Rilastil Xerolact pastron butësisht lëkurën e fytyrës dhe trupit dhe siguron rehati dhe qetësim.  Ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës duke e hidratuar atë.

 • Indikohet për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit në rast të tharjes, lëkurës së brishtë me tendencë atopike dhe ndjesi kruarjeje.
 • Nuk i irriton sytë.
 • Ruan hidratimin e lëkurës për 24 orë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur, duke e masazhuar butësisht, si çdo pastrues. Për banjën derdhni 5 pompa në vaskë gjatë mbushjes.

Nëse produkti ka kontakt me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm. Mbajeni paketimin të mbyllur dhe larg nxehtësisë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

750ml

Aqua (Water) • Glycerin • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Sodium Cocoamphoacetate • Sodium Lactate • Sodium Lauryl Glucose Carboxylate • PEG-90 Glyceryl Isostearate • Propanediol • Polysorbate 20 • Lauryl Glucoside • Sodium Chloride • Lactic Acid • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil • Niacinamide • Schisandra chinensis Fruit Extract • Laureth-2 • Sodium Citrate • Caprylhydroxamic Acid • Citric Acid • Sorbic Acid • Tocopherol • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Parfum (Fragrance)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Xerolact Cleansing Oil”

LART