- 40%

Frezyderm – Mild Wash Foam

930 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Mild Wash Foam 

Shkumë shumë e butë larëse, ideale për fytyrë normale dhe sensitive. Shkuma nuk ka nevojë per fërkim dhe ul mundësitë për irritimin e lëkurës.E pasur me përbërës aktiv bimor që mbron kundër irritimit dhe forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës. Ka gjithashtu efekte hidratante dhe zbutëse.

Testuar dermatologjikisht

Ideale për:

 • Lëkurë të ndjeshme, intolerante
 • Semundje eruptive
 • Trajtimi i lëkurës post kirurgji
 • Trup dhe fytyrë
 • Phimosis dhe Balanoposthitis të çdo moshe

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe pastrojeni me lëvizje të buta, shpëlajeni mirë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, Normale

Surfactant te bute: pastrim efektiv
Agjent zbutes dhe hidratant: zbutje, hidratim
Alantoine Aloe, Panthenol: mbron nga irritimi
CM Glukan: forcon mbrojtjen natyrale, aktivizim te qelizave te langerhansit

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Mild Wash Foam”

LART