Zbritje

WaterWipes – Letra të lagura 99.9% ujë

(10 përshtypje mbi produktin)

351 Lekë3,770 Lekë

Përshkrimi i Produktit

WaterWipes – Original Baby Wipes

Nëse jeni duke kërkuar letrat e lagura të përshtatshme për foshnjat tuaja Water Wipes është alternativa më e mirë e tyre. Kur lindin lëkura e tyre është shumë më delikate se e jona. Pra, duhet pastruar vetëm me elementët më të butë dhe më të pastër të mundshëm. WaterWipes Baby Wipes, janë letra pa alkool, me bazë uji. Ujë i pastër dhe shumë pak ekstrakt të farës së grejpfrutit. Pa aromë dhe hipoalergjike, janë projektuar të jenë të buta për lëkurën e të porsalindurit. Janë gjithashtu peceta të përshtatshme për lëkurën e prirur ndaj ekzemës dhe ata që vuajnë nga alergjitë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorini aq shpesh sa të jetë e nevojshme.

Info. Shtesë

Firma

WaterWipes

Mosha

Të gjithë

Forma

Letra të lagura

Sasia

3 x 48, 9 x 60, 3 x 60, 48, 60, 28

Water (Aqua) 99.9%

– Citrus Grandis (grapefruit) seed extract*

*Contains trace of Benzalkonium Chloride

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
10 përshtypje për WaterWipes – Letra të lagura 99.9% ujë
 • Etleva G. (blerës i verifikuar)

  Super produkt.

 • Sonila N.

  Me në fund dhe tek ju ! Super produkt!

 • dorina b.

  Super produkt. Letrat jane te plota dhe vertet me goxha uje ne te.

 • Ermira G. (blerës i verifikuar)

  Jan thjesh me te mirat me ne fund gjeta rehat

 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Më të mirat, pa arome dhe shumë të hidratuara.

 • Eriona C.

  Me te mirat

 • .

  Shumë te mira

 • .

  Produkt shumë i mire

 • Aba A.

  Super ! Me te mirat

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART