- 15%

Noreva – Xerodiane AP+ Cleansing Oil

2,125 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Xerodiane AP+ Cleansing Oil

Noreva Xerodiane AP + vaj pastrues për rigjenerimin e lipideve pastron, ushqen, mbron dhe zvogëlon irritimet e fytyrës dhe trupit të të gjithë familjes.

Formula e saj pa sapun me bazë pastrimi shumë të butë e bën atë një produkt të përshtatshëm për të gjithë familjen: i rritur, fëmijë, foshnjë dhe rekomandohet edhe për lëkurat e ndjeshme dhe me tendencë atopike.

Borage, inca inchi dhe evening primrose  -të pranishme në formulë ofrojnë acide yndyrore thelbësore që lejojnë të ushqejnë dhe kufizojnë ndjesitë e shqetësimit.

Lëkura është e pastër, e butë, me aromë delikate.

Udhëzime mbi përdorimin

Lëreni në lëkurë të lagur dhe më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Aqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Sodium Cocamphoacetate, Coco-Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Parfum, Laureth-2, PPEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Borago Officinalis Seed Oil, Oenothera Biennis Evening Primrose Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Xerodiane AP+ Cleansing Oil”

LART