Zbritje

Mustela – Shampo për flokët dhe trupin

(16 përshtypje mbi produktin)

960 Lekë1,520 Lekë

Mustela Shampo për bebe dhe fëmijë.

Ky xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin është ideal për banjën e fëmijës që nga dita e parë e lindjes.*

* Përfshi edhe neonatët.

(Mustela Gentle Cleansing Body & Hair Gel)

Përshkrimi i Produktit

Kjo shampo pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës. Nuk shkakton djegie të syve.

Lë një aromë unike mbi lëkurë dhe flokë. Praktik, flakoni-pompë hedh dozën e duhur për çdo përdorim.

Siguri e garantuar që nga lindja

 • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
 • Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
 • Hipoalergjenik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
 • Nuk përmban – sapun, paraben, ftalate, fenoksietanol.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni në pëllëmbën e dorës nga shampoja, shkumoni lëkurën dhe flokët e bebes apo fëmijës. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Informacion Shtesë

Firma

Mustela

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe, Shishe me pompë

Sasia

200ml, 500ml

Aqua/water/eau, glycerin, cocamidopropyl betaine, sodium myreth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, coco-glucoside, peg-150 distearate, glyceryl caprylate, glycol distearate, parfum (fragrance), citric acid, panthenol, potassium sorbate, persea gratissima (avocado) fruit extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
16 përshtypje për Mustela – Shampo për flokët dhe trupin
 • Sara S. (blerës i verifikuar)

  Mban nje er super ..

 • Irena H. (blerës i verifikuar)

  Aroma e tyre te ben te relaxohesh edhe vet jo vetem bebi

 • Ada N. (blerës i verifikuar)

  ??

 • Denisa S.

  Mustela na ka shoqeruar nga banja e pare qe kemi bere dhe deri sot qe jemi 2 vjec! Super!

 • anisa a. (blerës i verifikuar)

  Me e mira

 • Brikena K. (blerës i verifikuar)

  Me i miri

 • olketa t. (blerës i verifikuar)

  Fantastike produktet mustela shum te mira

 • . (blerës i verifikuar)

  Kjo shampo esht Dashuri mbaroj per aromen e mire qe ka dhe butesine qe le pasi lan bebin nuk i jemi ndare asnjeher qe nga dita e pare e lindjes ❤️

 • Brixhilda D. (blerës i verifikuar)

  Shampoja me e mire per bebe.

 • Flavia L. (blerës i verifikuar)

  Nje shampo shume e mire, sidomos per femijet me lekure te ndjeshme

 • Kimberli F. (blerës i verifikuar)

  Mustela na ka shoqeruar nga banja e pare qe kemi bere

 • Geljona M.

  Super set.Nga kremi kemi perfituar dhe ne te rriturit nga pak.😂

 • Geljona M.

  Cdo fjale eshte e tepert sepse ska nevoje per reklame.Super.
  Madje kremin e trupit e perdor e mami.

 • Blerina V. (blerës i verifikuar)

  Shampoja me e mire per bebe.
  Mustela nuk zhgenjen!

 • Elisa Z. (blerës i verifikuar)

  Nder markat me te mira per bebe.

 • Aba A.

  Cdo produkt i musteles eshte dashuri

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART