- 30%

Rilastil – Aqua Larës fytyre, për të gjitha llojet e lëkurave

(9 përshtypje mbi produktin)

1,225 Lekë

(Aqua – Facial Cleanser)

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Aqua – Facial Cleanser

Larës i lëngshëm me pH fiziologjik për pastrimin e përditshëm të fytyrës, indikuar për të gjitha llojet e lëkurave.

Rezultati

Lëkurë e pastruar dhe e hidratuar në thellësi.

Karakteristikat

 • Rivendos gjendjen e duhur të hidratimit të epidermës (Acidi Hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermës, ndërkohë që Acidi Hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi).
 • Rivendos barrierën e lëkurës duke parandaluar humbjen e ujit.
 • Jep shkëlqim dhe butësi në lëkurë (Vaj aguliçe dhe Omega-6).

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme produkti në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni në fytyrën e lagur më parë derisa të krijojë shkumë. Shpëlajeni me ujë.

Avantazhet

 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
 • Klinikisht i testuar
 • Paketim i sigurtë
 • Pa SLES dhe SLS
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water), Polysorbate 20, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-glucoside, Glyceryl Oleate, Xylitol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butylene Glycol, Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Olus Oil (Vegetable Oil), Phytosphingosine, Cholesterol, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Tocopheryl Acetate, PEG-150 Distearate, Citric Acid, C12-13 Alkyl Lactate, Carbomer, Xanthan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Sodium Chloride, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Ethylhexylglycerin, o-cymen-5-ol, Disodium EDTA, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.91
  vlerësime
 • 5 Yje
  91%
  4 Yje
  9%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
9 përshtypje për Rilastil – Aqua Larës fytyre, për të gjitha llojet e lëkurave
 • Super. Nuk e ndroj me asnje tjeter

 • Arome shume e mire.
  E le fytyren te hidratuar per nje kohe te gjate

 • (blerës i verifikuar)

  Ka arome te lehte dhe e pastron mire make-up-in. Provova nje nga laresit e Nuxe, dhe u riktheva tek RIlastil si me i mire.

 • Gjithë këta përbërës, me ngjallin frikë! ?

 • (blerës i verifikuar)

  Review for Rilastil – Aqua Larës fytyre, për të gjitha llojet e lëkurave
  ★ ★ ★ ★ ★

 • (blerës i verifikuar)

  Shume I mire ne larjen e fytyres. Heq make up dhe le lekuren shume te fresket

 • (blerës i verifikuar)

  Ka aromë shumë të mirë dhe nuk e lë lëkurën të thatë

 • Shume i mire

 • (blerës i verifikuar)

  Nje prej laresve me te mire qe kam provuar ndonjehere. I pershtatet shume mire fytyres sime te yndyrshme.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART