- 30%

Rilastil – Aqua Intense 72h

(4 përshtypje mbi produktin)

2,443 Lekë

Rilastil Aqua Intense 72h, xhel krem që aktivizon hidratimin intensiv të fytyrës deri në 72 orë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Aqua Intense 72h, xhel krem që aktivizon hidratimin intensiv të fytyrës deri në 72 orë.

Për të gjithë llojet e lëkurave, përfshirë dhe ato më të ndjeshmet.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Përdoreni çdo ditë për të arritur hidratim të menjëhershëm
 • Përdoreni në mes të ditës për të rikthyer hidratimin e lëkurës.
 • Si një maskë për fytyrën: aplikoni një sasi të bollshme të kremit në një shtresë të njëtrajtshme, lijeni për 5 minuta dhe pastaj largoni mbetjen me një pambuk.

Dermatologjikisht e sigurtë

 • Jo komodogjenike
 • Hipoalergjike (produkt i formuluar për të reduktuar rrezikun e alergjive)
 • Klinikisht i testuar
 • Pa nikel, kobalt, krom, paladium apo mërkur

Lëndët aktive*

Acid Hialuronik

Veprim hidratues në sipërfaqe dhe në thellësi

Hydraboost

Nxit dhe përmirëson në rrugë bioteknologjike veprimin e Acidit Hialuronik

Ceramide

Përforcojnë barrierën e lëkurës dhe reduktojnë humbjen e ujit transepidermal

*Për një listë të plotë të përbërësve shikoni seksionin ‘Përbërësit’.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Aqua

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water) • Dimethicone • Pentylene Glycol • Butylene Glycol • Glycerin • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Hydrogenated Lecithin • Sodium Hyaluronate • Arginine • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Bacillus/Folic Acid/Soybean Ferment Extract • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Phytosphingosine • Cholesterol • Cyanocobalamin • Dimethicone/- Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Cetyl Dimethicone • Sodium Lauroyl Lactylate • Silica • Isoceteth-10 • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • 1,2-Hexanediol • Disodium EDTA • Sodium Hydroxide • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  125%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Rilastil – Aqua Intense 72h
 • (blerës i verifikuar)

  ??

 • (blerës i verifikuar)

  Super hidratues me efekt per 72 ore

 • (blerës i verifikuar)

  Hidratues shumë i mirë për këdo qe e ka lëkurën e thatë

 • (blerës i verifikuar)

  Shume hidratues. Perthithet shpejt duk le efektin ngjites ne lekure. Ka arome shume te lehte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART