- 40%

Korff – Sun Secret Maskë xhel pas diellit

2,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Maska xhel pas dielli e fytyrës është një xhel transparent, ektremisht i freskët, shumë i këndshëm për tu aplikuar pas ekspozimit në diell. Prania e DNA Safe Complex, acidit hialuronik, aloe verës, allantoinës dhe pantenolit i japin produktit veti hidratuese, rigjeneruese dhe zbutëse që e lënë lëkurën e fytyrës të freskët dhe të relaksuar.
Nuk ngjit dhe ka një aromë të lehtë.
Pa paraben dhe derivate të grurit
Pa ngjyrues
Jo komedogjenik
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe palladium

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

70ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Maskë xhel pas diellit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART