Zbritje

Caudalie – Vinergetic C+ Instant Detox Mask

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,540 Lekë.Current price is: 3,186 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vingergetic C+ Instant Detox Mask

Vingergetic C+ Instant Detox Mask pastron lëkurën nga papastërtitë, eleminon sebumin e tepërt dhe ngushton poret. Lëkura duket më e freskët, më e pastër dhe ka një shkëlqim natyral.

Formula xhel-krem e përbërë nga ingredientë me origjinë natyrale kombinojnë argjilën rozë me efekt pastrues me enzimat e papajës që i japin lëkurës shkëlqim dhe reduktojnë poret. Eleminon toksinat dhe papastërtitë e akumuluara.

 • Tekstura kremoze rozë transformohet brenda disa minutave teksa thahet.
 • Tekstura e lëkurës njëtrajtësohet, poret tkurren dhe lëkura duket më e qetë.

Testuar në kontroll dermatologjik. Nuk përmban parabene, fenoksietanol apo ftalate. Nuk përmban vajra minerale apo përbërës me bazë shtazore.

E përshtatshme për veganë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni maskën 2 herë në javë në shtresë të lehtë, lëreni gjatë 5 ose 10 minutave dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

35ml, 75ml

Aqua (Water), Kaolin, Bentonite, Glycerin, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Alcohol, Sodium Dehydroacetate, CI 77491 (Iron Oxides), Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Limonene, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Sodium Citrate, Citric Acid, Dehydroacteic Acid, Coffera Arabica (Coffee) Seed Extract, Coffea Robusta Seed Extract, Carbomer, Cupressus Sempervirens Oil, Salvias Clarea (Clary) Oil, CI 77499 (Iron Oxides), Commiphora Myrrha Oil, Santalum Album (Sandal Wood) Oi, Anthemis Nobilis Flower Oil, Papain, Petroselinum Crispum (Parsley) Seed Oil, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Algin, Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Vinergetic C+ Instant Detox Mask
 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Superrr

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART