- 40%

Korff – Sun Secret Fluid Mat kundër njollave (SPF 50+)

2,268 Lekë

(Sun Secret Anti-spot Face Fluid Matt Effect Spf 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret Fluid Mat kundër njollave (SPF 50+)

Fluidi mat kundër njollave me SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) ka një teksturë të butë, të mëndafshtë, me një aromë të lehtë. Filtrat UVB dhe UVA dhe Vitamina PP mbrojnë lëkurën nga fotoplakja dhe parandalojne njollat në lëkurë. Hamamelis siguron një veprim matifikues ndërsa kompleksi Antiox ndalon formimin e radiakleve të lira.

 • Rezistent ndaj ujit
 • Pa ngjyrues dhe derivate të grurit. Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje të shpejta deri në përthithjen e plotë. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës.

Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Silica, Polyester-7, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Hamamelis virginiana (Witch hazel) Bark/Twig Extract, Squalane, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Hydroxyethylcellulose, Methylpropanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret Fluid Mat kundër njollave (SPF 50+)”

LART