- 50%

Dermedic – Sunbrella Cooling after sun lotion

Original price was: 2,624 Lekë.Current price is: 1,312 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: Ujë Termal, Urea, Vaj bajame, Oxynex K, Gjalpë Shea, Allantoin, Glicerinë

 • Ofron një ndjesi freksuese, hidraton dhe zbut lëkurën
 • Redukton humbjen e ujit nga epiderma
 • Zbut irritimet, parandalon çarjen e lëkurës
 • Nuk lë njolla të bardha në rroba
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë duke e masazhuar butësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella Cooling after sun lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART