- 30%

Nuxe – Qumësht freskues pas dielli për fytyrë dhe trup

(2 përshtypje mbi produktin)

1,820 Lekë 2,600 Lekë

Sun Lait Fraicheur Apres-soleil Visage et Corps

In stock

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave që janë nxirë tashmë
Qumësht me efekt rifreskues të menjëhershëm. Zgjat periudhën e nxirjes edhe 2 javë të tjera pas ekspozimit në diell, hidraton, qetëson dhe riparon lëkurën. Siguron hidratim të lëkurës për 8 orë si për fytyrën ashtu edhe për trupin. Aplikohet pas ekspozimit në diell dhe pas kthimit nga pushimet.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Nuxe – Qumësht freskues pas dielli për fytyrë dhe trup
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Locion shume i mire me efekt freskues dhe qetesues pas ekspozimit ne diell. Ka shkelqim te lehte dhe arome te kendshme. E rekomandoj.

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Kryen funksionin ne menyren me perfekte te mundshme si after sun. Ka nje arome magjike🥰

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×