- 25%

Korff – Essential Micropeeling Mask

2,625 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential Micropeeling Mask

Maskë peeling për fytyrën, mikroeksfoluese, delikate,  e cila stimulon rigjenerimin e lëkurës, duke e bërë atë të lëmuar dhe uniforme. Redukton papërsosmëritë, rafinon, unifikon dhe ndriçon lëkurën.
E pasuruar me Acid Mandelik dhe Vitaminë PP.

 • Mund të përdoret në të gjitha stinët e vitit.
 • Për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni për 15 minuta, më pas shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water); Glycerin; Mandelic Acid; Butylene Glycol; Carbomer; Propylene Glycol; Sodium Hydroxide; Sodium Polyacrylate Starch; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract; Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract; Arnica Montana Flower Extract; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract; Hedera Helix (Ivy) Extract; Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract; Polyglyceryl-4 Caprate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Benzoate; Parfum (Fragrance).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Micropeeling Mask”

LART