- 20%

Rilastil – D-Clar Concetrated Micropeeling

(1 përshtypje mbi produktin)

3,696 Lekë

+40 tampon pambuku

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – D-Clar Concetrated Micropeeling

Rilastil D-Clar Concentrated Micropeeling është një trajtim fytyre eksfoliues, zbutës dhe pastrues, i cili përshpejton rigjenerimin qelizor. Zbeh njollat dhe pamjen jo të njëtrajtshme të lëkurës.

Për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato me të ndjeshmet.

Karakteristikat:

 • Acidi mandelik: rigjeneron lëkurën dhe promovon eleminimin e qelizave të hiperpigmentuara, duke rikthyer një pamje uniforme
 • Kompleksi Clari-tech (Vit. C e teknologjisë së lartë, Vitamina PP dhe Tetrapeptide-30): për një lëkurë më të ndritshme dhe homogjene
 • Tekstura ne qumesht bifazik optimizon tolerancen e produktit.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit. Aplikoni produktin me një tampon pambuku që ndodhet në paketim, në fytyrë të pastër dhe të thatë, me lëvizje rrethore. Në rast skuqje lëkure dhe irritimi, shplajeni pas 3-5 minutash, në të kundërt vazhdoni me aplikimin e produkteve të tjera.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Mandelic acid, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Glycerin, Ceteareth-25, Bisabolol, Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate, Hydroxyethylcellulose, Hyaluronic Acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Sodium DNA, Polyglyceryl-10 Oleate, Hydroxyresveratrol, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Tetrapeptide-30, Polyglyceryl-6 Laurate, Lecithin, Sorbitan Palmitate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Disodium

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – D-Clar Concetrated Micropeeling
 • .

  Super produkt, jo komercial por teper efektiv. Loveee it

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART