- 20%

Skincode – Maskë argjile e bardhë, rafinuese e poreve

(1 përshtypje mbi produktin)

3,256 Lekë 4,070 Lekë

(Pore refining mask 75ml)

Përshkrimi i Produktit

Aplikohet Ditën & Natën
Për lëkurë të yndyrshme – të kombinuar

Një maskë e bardhë me argjilë e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse. Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt. Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimët me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.

Formulimi: Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përbërës: CM-Glucan | Kaolin | Aktiv rafinues i poreve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet 1-2 herë në javë ose aq herë sa ta ndjeni të nevojshme.

 • Apliko një shtresë të bollshme mbi fytyrë dhe qafë të pastër.
 • Shmang zonën rreth syve dhe buzëve.
 • Lëre të qëndrojë për 10-15 minuta.
 • Butësisht pastro me ujë të vakët.
Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Maskë argjile e bardhë, rafinuese e poreve
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Rezultate te dukshme qe ne diten e pare te aplikimit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×