Dr. Taffi – Sapone Fanghi Termali

530 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dr. Taffi – Sapone Fanghi Termali

Dr. Taffi është një sapun termal natyral ideal për lëkurë të yndyrshme dhe delikate me përbërje bimore.

Sapuni me baltë termale largon yndyrën e tepërt dhe papastërtitë nga lëkura. I përshtatshëm për të hidratuar dhe rimineralizuar lëkurën e papastër dhe për të thithur papastërtitë. Për femra dhe meshkuj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurën e fytyrës ose trupit dhe shpëlajeni mirë. Përdoreni rregullisht në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Dr Taffi

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

100g

SODIUM COCOATE, POTASSIUM COCOATE, AQUA (WATER), GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), SOLUM FULLONUM

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Taffi – Sapone Fanghi Termali”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART