- 15%

Noreva – Actipur Expert Sensi+

1,785 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur Expert Sensi+ 

Noreva Actipur Expert Sensi +, është kujdesi i parë anti-imperfeksione zhvilluar posaçërisht për lëkurat ultra të ndjeshme dhe të brishta. Formula e saj shumë e lartë e tolerancës e lejon atë të veprojë si në ndjeshmërinë e lëkurës ashtu edhe në papërsosmëritë mesatare deri të rënda: aknet, pikat e zeza dhe zonat e inflamuara.

Kompleksi i tij i përbërësve inovativë lejon:

 • Eleminimin e akeneve dhe pikave të zeza,
 • Qetësimin e lëkurës,
 • Eleminimin në mënyrë efektive të sebumit të tepërt,
 • Formimin e shenjave dhedhe zvogëlimin e njollat ​​ekzistuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në të gjithë fytyrën e pastruar më parë.
Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Lloji i lëkurës

Akneike, E thatë

Aqua, DI-C12-13 Alkyl Malate, Methyl Methacrylate, Crosspolymer, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, C12-13 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Chlorphenesin, Lecithin, Ethyl Linoleate, Hexylresorcinol, Citric Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Micrococcus Lysate, Bakuchiol, Malic Acid, Polysorbate 20, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur Expert Sensi+”

LART