- 30%

Rilastil – Daily Care Rebalancing Astringent Toner

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Daily Care Rebalancing Astringent Toner

Locion i freskët dhe i lehtë për lëkurën e yndyrshme, mikse dhe me tendencë akneike, që tonifikon lëkurën. Ky tonik përfshin veprim efektiv ribalancues, shtrëngues dhe dekongjestik. Struktura e lëkurës duket e përmirësuar, e ndritshme, pa shkëlqim.

 • Me Corallina Officinalis dhe Kapriloil Glicine
 • Për lëkura sensitive, të yndyrshme, me tendencë akneike

Testuar dermatologjikisht, mikrobiologjikisht, testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *
pa paraben *

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit të lëkurës me Rilastil Daily Care, aplikoni tonikun duke përdorur një tampon pambuku dhe fërkojeni butësisht lëkurën.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water) • Alcohol denat. • PPG-26-Buteth-26 • Glycerin • Hamamelis virginiana Leaf Extract • Hydrolyzed Corallina officinalis • PEG-40 Hydrogenated Castor oil • Capryloyl Glycine • Triethanolamine • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Rebalancing Astringent Toner”

LART