- 30%

Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream

539 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream

Kremi riparues i duarve Rilastil Xerolact ofron një trajtim rigjenerues që hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën e duarve, duke e lënë atë të butë, elastike dhe të mëndafshtë.

Indikohet për duar shumë të thata, të plasaritura, të dëmtuara nga era, të ftohtit ose substancat agresive.

 • Riparon lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga agjentët atmosferikë ose nga substancat agresive, duke rivendosur filmin hidro-lipid.
 • Ushqen lëkurën e duarve duke e mbajtur atë elastike.
 • Ofron rehati të menjëhershme dhe përthithet me shpejtësi.
 • Me 20% gjalpë Shea.
 • I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni të paktën dy herë në ditë, ose sipas nevojës, duke u përqëndruar në zonat më të thata dhe të plasaritura.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Isohexadecane, Betaine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Polymethyl Methacrylate, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Ethyl Vanillin, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, PEG-8, Tocopherol, Lactic Acid, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Chlorphenesin, O-Cymen-5-Ol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART