- 30%

Rilastil – Xerolact Repairing Lip Balm

812 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Xerolact Repairing Lip Balm

Balsami i buzëve Rilastil  Xerolact Repairing ofron trajtim riparues dhe zbutës me veprim intensiv, specifik për buzët shumë të thata dhe të plasaritura.

Rivendos hidratimin, elasticitetin dhe butësinë duke krijuar një film mbrojtës.

 • Me efekt mbushës dhe mbrojtës
 • Me 15% gjalpë Shea
 • I përshtatshëm për buzë shumë të thara dhe të plasaritura

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni mbi buzë në çdo kohë që ta ndjeni të nevojshme.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate- 1 • Olus (Vegetable) Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Triacontanyl PVP • Glyceryl Dibehenate • Tocopheryl Acetate • C10-18 Triglycerides • Argania spinosa Kernel Oil • Tribehenin • Nylon-6/12 • Glyceryl Behenate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Ethyl Vanillin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Xerolact Repairing Lip Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART