Uriage – Xemose Cleansing Oil-Gel

2,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Xemose Cleansing Oil-Gel

Uriage Xemose Cleansing Oil-Gel është vaj-xhel pastrues që mbron nga dehidratimi i lëkurës dhe qetëson ndjesitë e irritimit të lëkurës. Pastron butësisht dhe largon të gjitha papastërtitë nga lëkura. Falë përmbajtjes së lartë të glicerinës, formon një film mbrojtës jo të yndyrshëm që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm. I pasuruar me gjalpë shea, qetëson dhe lehtëson ndjesitë e irritimit të lëkurës.

 • Pastron butësisht lëkurën
 • Ndihmon në mbrojtjen nga thatësia
 • Ndihmon në relaksimin dhe qetësimin e lëkurës
 • Pa sapun
 • Formulë vaj-xhel
 • I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur
 • I përshtatshëm për përdorim në fytyrë dhe trup

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të lagur dhe shkumojeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Aqua (Water), Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolyzate, Uriage Thermal Spring Water, Sodium Cocoamphoacetate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Ceteareth-60, Myristyl Glycol, Polysorbate 20, Cocoyl Glycol, Polysorbate 20 -Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Polyquaternium-10-Magnesium Laureth-8 Sulfate, Peg-75 Shea Butter Glycerides, Magnesium Oleth Sulfate, Sodium Acetate, Brassica Campestris (Rapeseed Sterols, Raspberry Seed Oil / Palm Oil, Aminopropanediol Esters.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Xemose Cleansing Oil-Gel”

LART