- 20%

Uriage – Cleansing Oil

Original price was: 2,650 Lekë.Current price is: 2,120 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Cleansing Oil

Vaji pastrues nga Uriage, pastron dhe hidraton lëkurën në thellësi duke ofruar dhe një aromë të këndshme gjatë përdorimit. Formula e saj pastruese, e butë, pa sapun pastron butësisht lëkurën. Falë teksturës unike vaj-xhel, lë film mbrojtës në lëkurë. Falë përbërësve të butë pastrues dhe ujit termal Uriage, mbron lëkurën nga dehidratimi. Nuk e than lëkurën.

 • Ujë termal Uriage
 • Bazë e butë pastruese
 • Pa sapun
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën oftamologjike

Udhëzime mbi përdorimin

Shkumojeni lehtë në lëkurë të lagur, pastaj shpëlajeni. Përdoret në përditshmëri.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● SODIUM LAURETH SULFATE ● CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE ● PEG-7 GLYCERYL COCOATE ● SODIUM COCOYL GLUTAMATE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● PARFUM (FRAGROLE / TRAGRANCE-2-LAURPANE) ● CITRIC ACID ● SODIUM BENZOATE ● SODIUM CHLORIDE ● POLYQUATERNIUM-10 ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● SODIUM ACETATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Cleansing Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART