- 20%

Bionike – Aknet Hydra Plus Restorative Care

1,424 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bionike – Aknet Hydra Plus Restorative Care

Formulim kozmetik me një teksturë xhel-krem hidratues dhe rigjenerues.
Favorizon rehatinë e lëkurës në situata të brishtësisë dhe thatësisë ekstreme të lëkurës, edhe kur shkaktohet nga trajtimet farmakologjike. Përfshin acidin hialuronik në pesha të ndryshme molekulare dhe serinë e çliruar ngadalë për të siguruar hidratim intensiv dhe afatgjatë. I pasuruar me ceramide, alantoinë dhe vitaminë E, të cilat ndihmojnë në mbështetjen e mekanizmave natyralë të riparimit të barrierës së lëkurës dhe rimbushjen e shtresës hidrolipide. Ushqen lëkurën, pa u ndjerë e yndyrshme, dhe punon për të qetësuar irritimin dhe për të lehtësuar ndjesitë e parehatisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sipas nevojës me një masazh në fytyrë pas pastrimit dhe tharjes.

Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

aqua (water), octyldodecyl myristate, hydroxyethyl urea, diglycerin, glycerin, 1,5-pentanediol, triisostearin, glyceryl ethylhexanoate/stearate/adipate, betaine, nylon 6/12, PEG-32, caprylyl glycol, sodium hyaluronate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, arginine, allantoin, hyaluronic acid, squalane, pentylene glycol, tocopheryl acetate, hydrolyzed hyaluronic acid, butylene glycol, ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, 1,2-hexanediol, ceramide NG, serine, PPG-4-ceteth-20, algin, polysorbate 60, dipropylene glycol, acacia senegal gum, trisodium ethylenediamine disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Aknet Hydra Plus Restorative Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART