- 20%

Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse

(5 përshtypje mbi produktin)

2,400 Lekë

(Hydrance Optimale Legere)

Përshkrimi i Produktit

Hidratim qe zgjat. Tekture e lehtë jo e yndyrshme që e lë lëkurën të butë dhe që ndriçon gjatë gjithë ditës.

Falë kompleksit të patentuar Cohederm, Hydrance Light Emulsion:

 • Hidraton në mënyrë të qëndrueshme lëkurën.
 • Siguron qetësim afatgjatë duke formuar rezerva uji në lëkurë.

Rezultati

Tekstura e lehtë dhe jo e yndyrshme, hidraton lëkurën në çast. Ditë pas dite, lëkura është më e rehatshme, dukshëm më e hidratuar dhe më e butë.

Jo komedogjenike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër e të thatë. Evitoni kontaktin me sytë.

Firma

Avene

Linja

Hydrance

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, Normale, Mikse

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Glycerin. Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate. C14-22 Alcohols. Dimethicone. Isocetyl Stearoyl Stearate. Triethylhexanoin. 1,2-Hexanediol. Polymethyl Methacrylate. Potassium Cetyl Phosphate. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Benzoic Acid. C12-20 Alkyl Glucoside. Fragrance (Parfum). Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer. Phytosterols. Polysorbate 60. Sclerotium Gum. Sodium Hydroxide. Sorbitan Isostearate. Squalane. Water (Aqua).

It is recommended to the consumer to check systematically the composition of the product before its purchase.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  117%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse
 • Ariona J. (blerës i verifikuar)

  Produkt shume i mire, perthithet lehtesisht ne fytyre, nuk krijon ndjesine e ngjitjes. Ja vlen!

 • . (blerës i verifikuar)

  Fiks ashtu siç ka edhe emrin, i lehte dhe shume hidratues! Love it!

 • REA K.

  Me ka pelqyer pafund,do e riblej serish.

 • Krista G. (blerës i verifikuar)

  I lehte dhe shume hidratues nuk e le fytyren te yndyrshme

 • Krista G. (blerës i verifikuar)

  Super hidratues

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART