Skin Tech – Cleanser Foam

2,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Skin Tech Cleanser Foam

Një shkumë e butë pastruese.

Ky pastrues me shkumë i jep lëkurës një pastrim të butë, duke hequr papastërtitë dhe grimin . Eliminim i butë i papastërtive të grumbulluara në lëkurë. Tolerohet mirë nga lëkurat që janë bërë të ndjeshme pas trajtimeve dermatologjike. Nuk modifikon përshkueshmërinë e lëkurës, veçanërisht i përshtatshëm para dhe pas trajtimeve të peeling.

Përbërësit aktivë:

 • Acid laktik
 • Glicerinë
 •  Kripa e natriumit të klorurit të acidit laurik dhe aminoacideve nga tërshëra
 • Disodium Lauroamfod diacetat
 •  Tri-deciloksietilen sulfat natriumi

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje në masazhe të lehta rrethore.

Firma

Skin Tech

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skin Tech – Cleanser Foam”

Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Disodium Lauroamphodiacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Lactic Acid, Glycerin

LART