- 20%

Avene – Soothing Eye Contour Cream

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene Soothing Eye Contour Cream

Krem i lehtë për sytë për lëkurë tepër të ndjeshme, ndihmon në reduktimin e shfaqjes së fryrjeve në konturin e syve dhe hidraton intensivisht duke siguruar mbrojtje antioksiduese.

Përbërësit kyresorë

 • Sulfati i kamomilit & dekstranit – Qetëson dhe redukton shfaqjen e enjtjes në konturin e syve.
 • Acidi hialuronik – Ofron hidratim intensiv.
 • Paratokoferili – Vitamina E fotostabile ofron mbrojtje të fuqishme antioksiduese kundër radikaleve të lira.
 • Uji termal Avene – I provuar klinikisht nga 150 studime për qetësimin dhe zbutur lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonën e syve. Lyejeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Përdorni gishtin tuaj të unazës për të aplikuar për butësi maksimale.

Aplikohet dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

10ml

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, MINERAL OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOMETHICONE, GLYCERIN, SUCROSE STEARATE, PEG-12, SUCROSE DISTEARATE, TRIETHANOLAMINE, BATYL ALCOHOL, BISABOLOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, CARBOMER, DEXTRAN SULFATE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Soothing Eye Contour Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART