- 20%

Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata

(1 përshtypje mbi produktin)

2,400 Lekë

Rezultati:Tesktura kremoze ushqyese, e lë lëkurën të freskët pas aplikimit dhe ofron rehati, butësi dhe ndriçim që zgjat gjatë gjithë ditës. Lëkura është e hidratuar, freskia rivendoset, ditë pas dite.

(Hydrance Rich)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata

Hidratues i përditshëm, i pasur dhe zbutës. I formuluar me Cohederm, një kompleks aktiv i patentuar i cili krijon rezerva uji në lëkurat e dehidratuara, për një hidratim që zgjat.

Falë kompleksit Cohederm, kremi hidratues Hydrance Rich:

 • Hidraton intensivisht lëkurat e ndjeshme të thata
 • Ofron qetësim duke formuar rezerva uji nën lëkurë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër e të thatë.

Firma

Avene

Linja

Hydrance

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Mineral Oil (Paraffinum Liquidum). Glycerin. Isohexadecane. Dimethicone. Cetearyl Alcohol. Carthamus. Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Seed Oil). Isocetyl Stearoyl Stearate. Triethylhexanoin. Glyceryl Stearate. Peg-100 Stearate. 1,2-Hexanediol. Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter). Cetearyl Glucoside. Benzoic Acid. Beta-Sitosterol. Bht. Disodium Edta. Fragrance (Parfum). Polyacrylate-13. Polyisobutene. Polysorbate 20. Sodium Hydroxide. Sorbitan Isostearate. Water (Aqua). Xanthan Gum.
It is recommended to the consumer to check systematically the composition of the product before its purchase.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata
 • EMANUELA T. (blerës i verifikuar)

  Super hidratues per lekura te thata e perdor ne darke pasi laj fytyten i jep super butesi dhe perthithet direkt nga lekura

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART