- 25%

La Roche-Posay – Hydraphase HA Light

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,000 Lekë.

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkura normale mikse.

Përshkrimi i Produktit

La Roche-Posay – Hydraphase HA Light

Krem ​​me një teksturë të lehtë, jo ngjitëse që plotëson dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës së dehidratuar dhe të ndjeshme. Formuluar me acid hialuronik me përqendrim të lartë, lëkura hidratohet intensivisht deri në 72 orë.

 • Siguron hidratim 72 orë dhe një ngopje të menjëhershme të lëkurës.
 • Krem hidratues për fytyrën me acid hialuronik ekologjik.
 • Pompa e shishes siguron mbrojtje optimale të formulës.
 • Teksturë e lehtë, ideale për lëkurën e dehidratuar.

Jo-komedogjenike.

E testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit të lëkurës, vendoseni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauroyl Lysine, C15-19 Alkane, Myristyl Myristate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Myristic Acid, Palmitic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Capryloyl Glycine, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum / Fragrance (F.I.L. B251280/1).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche-Posay – Hydraphase HA Light
 • zhani m.

  dashuri me provimim e pare !

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART