- 20%

Avene – Cold Cream Stick për buzët

880 Lekë

Zbutës për buzë të dëmtuara

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cold Cream Stick për buzët

Avene Cold Cream balsam për buzë ristrukturon, ushqen, qetëson, zbut dhe mbron për një kohë të gjatë buzët e dëmtuara, nga sulmet klimaterike ose mjekësore.

Ka aromë të këndshme dhe siguron një komfort që zgjat.

 • Ushqyes dhe mbrojtës: falë përqëndrimit të lartë të Cold Cream
 • Qetësues: falë përmbajtjes të Ujit Termal Avene
 • Rigjenerues: falë prezencës së sucralfate

Hipoalergjik dhe jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sa herë të keni nevojë.

Firma

Avene

Linja

Cold Cream

Forma

Tubet

Mosha

Të gjithë

Sasia

4gr

Squalane, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Ricinus Communis Seed Oil), Beeswax (Cera Alba), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Buttyrospermum Parkii Butter), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Copernicia Cerifera (Canauba) Wax (Copernicia Cerifera Cera), Aluminium Sucrose, Octasulfate, Glyceryl Linoleate, Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Bisabolol, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linolenate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil), Mica, Stearyl Glycyrrhetinate, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopherol, Tocopheryl Acetate.

Active Ingredients: Eau thermale Avène 1%, Cold cream, Sucralfate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cold Cream Stick për buzët”

LART