- 20%

Avene – Cleanance Hydra krem pastrues

(2 përshtypje mbi produktin)

1,680 Lekë

Avène Cleanance Hydra Soothing Cleansing Cream është një krem ​​pastrues,qetësues që pastron epidermën duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së thatë dhe të irrituar nga trajtimet kundër akneve.

(Cleanance Hydra – Creme Lavante apaisante)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Hydra krem pastrues

Avène Cleanance Hydra Soothing Cleansing Cream është një krem ​​pastrues,qetësues që pastron epidermën duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së thatë dhe të irrituar nga trajtimet kundër akneve.Formula e saj pa sapun përmban Ujë Termik të Avène dhe Sulfat Dextran, të cilat ndihmojnë në qetësimin e acarimit dhe qetësimin e skuqjes. Falë vetive të tij lehtësues, ky krem ​​pastrues i jep lëkurës shumë komoditet. Avène Cleanance Hydra Soothing Cleansing Cream është ideuar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Udhëzime mbi përdorimin:

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrë, përpunoni një shkumë, shpëlajeni tërësisht, pastaj thajeni.

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Avène Thermal Spring Water (Avène Aqua), Water (Aqua), Glycerin, Sodium Cocamphoacetate, Coco-Glucoside, Sodium Myristoyl Glutamate, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Propanediol, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Trideceth-6.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Avene – Cleanance Hydra krem pastrues
 • Tea H. (blerës i verifikuar)

  Aktualisht jam duke perdorur isotretinoin (accutane) per trajtimin e akneve dhe ky lares eshte perfekt per kete lloj trajtimi. Pas larjes, fytyra ndihet e bute dhe e hidratuar.

 • .

  Lares shume i mire per lekyre te ndjeshme. Nuk ma than lekuren.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART