Lansinoh – Maternity Pads

850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Maternity Pads

Pecetat të krijuara nga materiale të buta dhe të testuara dermatologjikisht pa kompromis në nivelet e përthithjes, pecetat e maternitetit  të Lansinoh ju ofrojnë komoditetin dhe mbrojtjen që ju nevojitet menjëherë  për hemoragjinë pas lindjes.

Benefitet e produktit

 • Forma anatomike, më e gjatë dhe më e gjerë në pjesën e pasme.
 • Ofron mbrojtje ndaj rrjedhjeve nga hemoragjitë e mëdhe.
 • Ngjitja ne pjesen e pasme dhe në krahët anësorë shërbejnë për t’u mbajtur në vend e sigurt.
 • E butë dhe me frymëmarrje, e projektuar për lëkurë të butë, pas lindjes
 • Pa aroma dhe me konturë natyrale për një përshtatje komode pas lindjes
 • Të mbështjella individualisht për higjienë maksimale.

Udhëzime mbi përdorimin

Hiqeni pecetën nga mbështjellësja,përdoreni menjëherë pas lindjes. Zëvendësoni çdo 4 orë, ose kur është e nevojshme.

 • Masa M mund të perdoret deri nga java e 2-të pas lindjes, ose kur hemoragjia pas lindjes fillon dukshëm të ngadalësohet.
 • Masa L rekomandohet të përdoret nga java e 3-të pas lindjes.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Forma

Peceta

Madhesia

Medium (12 cp), Large (10 cp)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Maternity Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART