- 20%

Uriage – GYN-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – GYN-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel

Xheli larës intim nga Uriage pastron, qetëson dhe balancon lëkurën. Kompleksi pastrues Glyco-Gyn (gliko-esteret dhe gliko-flavonoidët e Edelweiss) ofron veprim pastrues të butë pa shkaktuar thatësi. pH 8 i kombinuar me pirokton olaminë ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit natyror.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • GLYCO-GYN complex Piroctone olamine
 • Pa sapun
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën mbikëqyrje gjinekologjike

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo herë në rast acarimi të mukozës. Shkumojeni me ujë dhe më pas shpëlajeni.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Peg-80 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Coco-Glucoside, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum (Fragrance), Magnesium Laureth-8 Sulfate, Glycol Distearate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Dmdm Hydantoin, Piroctone Olamine, Glyceryl Oleate, Magnesium Oleth Sulfate, Lactic Acid, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – GYN-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART